بر گر فته از کانال انشا 21 برای

پیدا کردن انشا با هر موضوعی به کانال ما سر بزنید     

یا رب نگاه کس به کسی آشنا مکن گر میکنی کرم کن و از هم جدا مکن
همه غرق سکوت بودند ،و منتظر آمدنش ، همه چشم ها خیره به در کلاس بود، کلاسش با همه کلاس ها متفاوت بود چه از نظر ظاهر و چه از نظر رفتار بچه ها .

صدای تِق تق کفش هایش را از دور  می شنیدم و با هر صدای تقه ای  ضربان قلب من هم بالا میرفت و نمیدانم چرا
که یک هو  صدای تَرق ترق درب کلاس را شنیدم و همه بچه ها با هم به احترامش بلند شدیم
همیشه با همه ی معلم ها متفاوت بود چه از نظر درس دادن و چه از نظر اخلاق،همیشه  سر کلاسش هم درس یاد میگرفتیم ،هم درس زندگی را .
درس زندگی  از نظر اخلاقی از نظر صبور بودن و مهربانی و
معلم بودن فقط درس دادن کتاب های پر دغدغه امروز نیست ،معلم بودن لیاقت می خواهد‌ چون از همه نظر باید الگوی عده ی زیادی از افراد بود و او این لیاقت و شایستگی را داشت .
با هر نکته ای که میگفت  نکته ی جالب دیگر به آموزه های زندگیمان آمیخته میشد .
شرط اول کلاسش نظم ،نه تنها کلاسش بلکه در جا های دیگر  هم  نظم را پیشه می گرفت مثل ظاهر خودش در عین سادگی  مرتب و منظم و دوست داشنی است .
ولی بعضی وقت ها ما بچه ها  در برابر زحماتش ،پاسخ های بی ارزش و بی نتیجه ای به او می دادیم ، بعضی وقتها کم کاری میکردیم و او را می رنجاندیم . ولی از صبور بودنش نمی توان گذشت ، از آن همه بخشش ها نمی توان گذشت .
با همه بچه ها مانند یک مادر مهربان رفتار میکرد و همه او را مانند مادرشان  می خواهند ، هنگام درس دادن همه حواس هایمان را جمع  می کردیم  که گاهی نکته ای از قلم نیفتد زیرا همان نکته شاید سرنوشت ساز یکی از ما خواهد بود و همینطور هم هست.
هیچ وقت از نا امیدی حرف نمی زند، به همه احترام میگذارد ودر جواب رفتار ناعاقلانه یک نکته می گوید و آ ، این است ("  که شما هم برای خودتان کسی هستید)
احساس میکنم معلم بودنش و رفتار و اخلاقش از همه نظر اول است  . از نظر من او نمونه ی یک انسان شریف در دنیاست و مانندی ندارد .
حتی خنده های  این  معلم هم به انسان آرامش میدهد و چقدر معلم بودن شا یسته اش است و چقدر عاشقانه نقش معلمی اش شغلش دست را ایفا می کند و جایگاهش همیشه در قلب تک تک بچه هاست
::::معلم جانم مانند مادرم می پرستمت ::::
شعر در رابطه با انشای مربوطه
نکته ی اول که  گفت؛عشق سرازیر شد
درس فنون همی داد فن دگر شروع شد
درس قلمرو که داد سه نکته ای شروع شد
فکر و ادب  به نامش ،آید همی زبانش
با همین نکته ها داد به ما برگه ای از زندگی
فکر و ادب شروع یک زندگیست
زندگی که اولش سلامت
بِه از پول و ثروت و در آمد
نکته دوم به سخن آمدست
شعر رباعی به حرف آمدست
آیه ی لا حول و لا قوة الا به کار  کین سخن از من شنو و شو رستگار
نکته سوم به گفتن شود
مهر و وفا از رخ او رد شود
بهترین انشا ها در کانال انشا 21

برای مشاهده انشا بیشتر کلیک کنید 

انشا معلم ، کانال انشا دوازدهم ، کانال انشا یازدهم ، کانال انشا دهم

کانال انشا تلگرام

انشا کشتی سانچی

انشا پاییز

انشا ایران

انشا مادر

انشا معلم

انشا باران

انشا ,ها ,نکته ,، ,درس ,معلم ,از نظر ,کانال انشا ,چه از ,بچه ها ,با هر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش انواع تحقیق و مقاله برای تمامی علوم 21548715 مهندس غلامرضا پناهی سنگ انگشتر کتابخانه عمومی ادیب الممالک شهر جاورسیان آموزش کاربردی جی ای اس-کارگاه جی ای اس sabadgrafik معرفی بهترین های وب ایران تبلیغ پارسی تدریس خصوصی ریاضی در تهران